Piast Ożarowice - strona nieoficjalna

Zimowy obóz dochodzeniowy zakończony :)

• autor: mickrz, 2017-01-21 18:09

nowa-galeria-6564343.jpg nowa-galeria-6564344.jpg nowa-galeria-6564345.jpg

W dniach od 16 do 21 stycznia wspólnie ze szkółką Strażaka Mierzęcice odbyliśmy zimowy obóz dochodzeniowy w Gimnazjum Ożarowice, dla chłopców z roczników 2004-2008.

Podczas obozu chłopcy mieli aż po 4 jednogodzinne jednostki zajęć sportowych każdego dnia! Dwie jednostki składały się z treningów piłkarskich na hali gimnazjum, gdzie doskonaliliśmy technikę i odbyliśmy szereg gier zadaniowych. Podczas pozostałych zajęć młodzi piłkarze kształtowali koordynację, stabilizację, siłę, szybkość... mieli także zajęcia JUDO z trenerem Piotrem Golusem, AEROBIK z trenerką fitness p. Barbarą Folek, zaliczyli również pobyt w Aqua Parku w Tarn. Górach. Siły zawodnicy regenerowali smacznymi obiadami dostarczanymi przez firmę cateringową. Podczas przerw między treningami uczestnicy grali w tenisa stołowego, mieli także zajęcia teoretyczne - analiza video własnego, wcześniej nagranego meczu. Obóz zakończyliśmy sobotnim turniejem, gdzie chłopcy rywalizowali między sobą w losowo dobranych drużynach, a w podsumowaniu uhonorowani zostali pamiątkowymi medalami.

w obozie ze strony Piasta Ożarowice uczestniczyli:

Balcerzak Mateusz, Grząś Dawid, Płaczek Bartłomiej, Kubica Konrad, Mrozek Hubert, Pałaszewski Mateusz, Dyląg Daniel, Bąbik Wojciech, Janota Maciej, Kisiel Marcel, Kapuściak Amadeusz, Kulejewski Nicolas, Lubas Marcin, Paliga Błażej, Kapuściak Aleksander, Staszek Konrad, Balcerzak Szymon, Wojdas Piotr, Kubica Igor

Reasumując obóz można uznać za bardzo udany, martwi jedynie złamanie ręki naszego najsystematyczniejszego zawodnika - Amo Kapuściaka, który ucierpiał przy niefortunnej interwencji pierwszego dnia zajęć. Amo!!! Szybkiego powrotu na boisko!smiley

Więcej relacji z obozu na stronce naszych przyjaciół z Mierzęcic https://szkolkapilkarskastrazak.wordpress.com/

Dziękujemy serdecznie dyrektorowi gimnazjum panu Zbigniewowi Lubasowi, a także pracownikom obsługi gimnazjum za nieocenioną pomoc w odbyciu obozu.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

pon.